WhatsApp kļuvis iespējams dzēst ziņas

WhatsApp

Beidzot WhatsApp aplikācijās sākusi parādīties iespēja dzēst nosūtītas ziņas.

Jaunās funkcijas izplatīšana ir sākusies. Tā palīdzēs dzēst kļūdainas vai arī nevēlamas ziņas. Iesākumā jaunā funkcija būs pieejama ierobežotam skaitam WhatsApp lietotāju. Laika gaitā tā tiks iespējota aizvien lielākam cilvēku pulkam.

Ar jauno dzēšanas funkcijas palīdzību, būs iespējams dzēst ziņas 7 minūšu laikā pēc to nosūtīšanas, neatkarīgi no tā vai kāds tās jau ir apskatījis. Dzēstais ieraksts tiks aizvietos ar tekstu: “This message was deleted”. Papildus ir iespējams arī dzēst svešas ziņas no savas sarakstes, lai tās priekš tevis vairs nebūtu redzamas. Šādā gadījumā pats pa sevi visiem pārējiem sarakstes dalībniekiem izdzēstā ziņa vēl projām būs redzama.

Dzēšanas iespēja netiks saņemta atjauninājuma ceļā, WhatsApp to nemanot ieslēgs tavam kontam. Pārbaudīt vai tev pieejama dzēšana var tikai izmēģinot to praksē. Nosūti kādu ziņu un iezīmē to, ja redzi ikoniņu, tev ir pieejama jaunā funkcija. Dzēšanas funkcija strādās korekti tikai, ja visiem sarakstes dalībniekiem ir jaunākā WhatsApp aplikācijas versija.


Avots: https://faq.whatsapp.com/en/android/26000068

Share

Sākt apspriešanu animeforums.lv