Venom 2 – ieskicēti jaunie režisori

Sony nākamis lielais darbiņs pēc “Spider-Man: Far From Home” tagad ir “Venom 2”.

Pēc iekšējiem Variety resursiem kļuvuši zināmi iespējamie Venom filmas turpinājuma režisora kandidāti: Andijs Serkis (“Mowgli: Legend of the Jungle” un “Breathe”), Travis Knaigts (“Bumblebee”, “Kubo and theTwo Strings) un Ruperts Vajats (“Rise of the Planet of the Apes”, “Captive State”). Taču kā tiek ziņots, tad tā pagaidām vien bijusi tikšanās un režisors nav izvirzīts.

Pirmo lenti, kas iznāca 2018. gada 3. oktobrī, režisēja Rubens Fleisčerts, taču pie turpinājuma neatgriezās, jo bija aizņemts “Zombieland: Double Tap” filmēšanas laukumā kā režisors. Savukārt Sony plānos filmēšanu ir sākt rudenī. “Venom 2” scenāriju uzrakstīja Kellija Marcela (“Fifty Shades of Grey”, “Venom”)

Pirmā filma globāli nopelnīja 855 miljonus dolārus. Geek eksperti izkaitļoja, ka filma varētu būt 2020. gada oktobrī , gluži kā pirmā filma, pēc trim nezināmiem Marvel turpinājumiem, kas ieplānoti uz 2020. gadu, kuru saraksts uzpeldēja Marvel ceturtās fāzes prezentācijas laikā.

“Venom” filmas beigās parādījās paša Venoma lielākais ienaidnieks Carnage jeb Kletus Kasadijs, kuru nospēlēja Vudijs Harrelsons. Taču šajā visumā ir ieplānota cita filma uz nākamā gada vasaru – Morbius. Filmā  vadošo lomu nospēlēs Džareds Leto, kurš jau pabijis supervaroņu filmā kā Joker. Stāsts ir par kādu biohāniķi Maiklu Morbiusu, kurš sevi cenšas izārstēt no retas asins slimības, taču ironijas kārtā sevi inficē ar vampīrismu.

Avots: Variety

Share

Dīvānu kritiķi

  1. Jā daudzviet filma bija sasteigta un radās vagoniņš ar jautājumiem kāpēc un kādā veidā… tacū es izbaudīju filmu un patiesi gaidu turpinājumus!! C’mon - Harrelsons Carnage lomā - aktieris vin pats pa sevi harezmātisks!

Turpini sarunu animeforums.lv

Dalībnieki