Ushio and Tora [1. sezona]

Ushio and Tora_TV

TV / Action, Adventure, Comedy, Demons, Shounen, Supernatural

Apraksts:

Ushio domā, ka viņa tēva stāstītais par viņu senci, kas ar leģēndāro Zvēra Šķēpu caurdūra demonu uz altāra ir pupu mizas, bet kad viņš pats atrod briesmoni savā pagrabā, Ushio nākas skatīties uz ģimenes leģendu pavisam savādāk. Lai glābtu savus draugus un ģimeni no uzbrūkošajiem gariem, Ushio ir spiests atbrīvot Toru. Bet vai briesmonis būs sliktāks par pašu lāstu?

Sižets: 7/10

Ushio ir skolēns, kas dzīvo templī ar savu tēvu. Atbīvojot Toru viņš iegūst sev jaunu draugu un šķēpu, kas skaitās spēcīgākais ierocis pret gariem un ir vairākus tūkstošus gadu vecs. Ātri vien Ushio izglābj savus skolas biedrus no ļaunajiem gariem un dodas ceļojumā, lai atrastu jeb uzzinātu vairāk par savu māti un arī uzveikt visu cilvēku un garu ļaunuma biedu Hakumen no Mono. Ceļojuma laikā viņš sastop dažādus gan labus, gan sliktus garus un zvērus no japāņu tautas pasakām. Diemžēl lielās gala cīņas nav, jo būs 2. sezona.

Grafika: 8/10

Anime vizuāli nedaudz atšķiras no pārējām animēm, kas iznāk mūsdienās, jo tā ļoti labi adaptē dizainu no mangas, kas iznāca 1990 gadā. Pati par sevi viņas izskats un cīņu animācijas ir samērā pieklājīgas.

Pilnu versiju lasīt AnimeForums.lv