TOP 3 Anime, ko skatīties Ziemassvētkos.

Sveiks, d6.lv lasītāj un AnimeForums.lv lietotāj. Tuvojas gada noslēdzošie svētki, kurus mēs pavadam ar tuvajiem cilvēkiem. Daudzi no Jums izlems pavadīt svētkus savu cilvēku lokā (ģimene, draugi, otrā pusīte) ēdot mandarīnus. Kamēr visi pārējie izvēlesies, kuru Kevinu skatīties 30. reizi. Es Jums piedāvāju pievērst uzmanību anime industrijai, kura arī ir sagādājusi priekš Jums tematiskos darbus. 

– – –

Itsudatte My Santa!
2 epizodes (~30 min katrs)

Anime par bērnu, kas piedzima 24. decembrī. Ja tā ir noticis, tad vecāki nav atraduši labāku risinājumu, kā nosaukt viņu Santa. Dēļ viņa vecāku vājprātības viņš ienīst Ziemassvētkus un visu, kas ar tiem saistīts. Viņam pienākās sarežģīts izaicinājums, kad viņš satiek Mai, kas cenšās būt Santa. Viens no retākājiem piemēriem, kurā anime ir veltīts. Ziemassvētkiem Eiropiešu saprašanā. Burvīgi derēs skatīšanai ar draugiem. Satur ecchi elementus un ar to saistītu humoru. Toties šo sāli var aizvietot ar visai labu romance piegaršu.


– – –

Love Hina Christmas Special: Silent Eve
1 epizode (46 min)

Love Hina ir tipiskais anime harēms, kuru Jūs tūkstošiem esat redzējuši vai dzirdējuši. Keitaro padevās mācīties Tokijas Universitātē un kļūst par palīgu vecmammas hotelī. Tā pagadās, ka šī hoteļa iemītnieki ir sievietes, kuras ieradumi padara Keitaru sasistu vai samocītu. Tagad, šajā īpašajā OVA, Keitaro dzird nostāstu, ja jūs atzīstaties savā mīlestībā Ziemassvētku vakarā, tad jūsu mīlestība piepildīsies. Būtībā šajā OVA ir viss komēdijas zelts, kas izriet no visiem tās antikvariāta raksturīgajiem un ekscentristiskajiem elementiem, bet to satver vairāk sirds sildošā apvalkā.


– – –

Tokyo Godfathers

Pazaudēti un aizmirsti. Šī stāsta centrā stājās trīs bezpajumtnieki, kuriem pirms Ziemassvētku vakarā nācās atrast mazuli uz ielas. Trīs ielas klaiņotāji dodas Tokijas ceļojumā, lai atrastu mazuļa vecākus. Šī ir, labākājās tradīcijās, Ziemassvētku komēdija, kura ir piepildīta ar piedzīvojumiem, kontrastiem varoņiem, drāmu un, protams, Ziemassvētku garu. Draudzīgs gan ģimenei, gan tiem, kuri ne grama nesaprot no Japāņu multfilmām. 

Ja Jums rodas savi varianti kura anime ziemassvētkos ir pelnījusi būt skatāma, padalaties ar mums komentāros! Priecīgus Svētkus!

Dīvānu kritiķi

  1. Par bezpajumtniekiem ir laba animeška. Ja nemaldos Toradora tur bija laba christmas epizode

  2. tātik viena epizode. Priekš zs vakar būtu par maz. Pie tam visai neparezi skatīties seriālu no pašām beigām. :blush:

  3. K-On! bija viena Ziemassvētku epizode.

  4. I think I’m going to watch Lucky Star, un zinu, ka tur viena episode ir Christmas related.

  5. man liekas, ka jebkura anime par skolu vai ikdienu ir ar vismaz vienu xmas tēmu, un parasti viņas visas ir vismaz jaukas. (varbūt kkur imdb ir jau uztaisīts tops ar tādām?)

  6. Nekad neesmu izjutis vēlmi veltīt laiku Ziemassvētku vakarā anime. Seriālu vai filmu piedāvājums īsti neeksistē. Ziemassvētki nav japāņu svētki un tas labi redzams anime izvēlē.

  7. Same here… parasti izvēlos kādu tad filmu no klasikas. Zsvētki jeb dažas viņu paražas cik zinu japāņos populāri galvenokārt ir jauniešos…

    Kā arī statistika , ja nemaldos ap 3% ir kristieši… tāpēc ZS vairāk ir intrnacionalitātes aka peļņas lielākai gūšanai…

Turpini sarunu animeforums.lv

Dalībnieki