Švarcenegers: I Will Back – Terminators, Triplets

ŠvarcenegersArnolds Švarcenegers izteicās, ka viņš drīz “I will back” Terminatora franšīzē un Dvīņu sīkvelā, kur bija bioloģiski perfekts cilvēks.

Esot Kannās, kur Arnolds runāja par jauno, uz dabu fokusēto, dokumentālo filmu Wonders Of The Sea 3D producentu Francoi Mantello un režisoriem Žannu-Mišelu Koustua un Žanu-Žaku Mantello, Švarcenegers apstiprināja, ka parādīsies jaunajā Terminatora filmā, kuru jau producēs pats Džeims Kamerons

“Tas ir atpakaļ,” komentēja Švarcenegers, kurš atklāja, ka nesen satikās ar Kameronu un apsprieda topošā projekta idejas. “Tas kustās uz priekšu. Viņam [Kamerons] ir dažas labas idejas ko iesākt ar franšīzi”, beigās pievienojot komentāru, “Es būšu filmā.”

Tāpat viņš ieminējās par potenciālo Konana rebūtu, kur savulaik arī aktieris tēloja un projekts tiekot virzīts: ”Tas tiek pārrakstīts.. doma ir to to paveikt.”

Arī projekts Triplets, 1986. gada komēdijas Twins sīkvels, varētu sākt filmēties jau šogad.

“Scenārijs būs pabeigts pēc mēneša,”viņš teica, apstiprinot, ka filmā piedalīsies gan viņš pats, gan Dennijs DeVito un Edijs Mērfijs un oriģināla producents Ivans Reitmans arī ir iesaistīts. “Tas jau ir tepat ap stūri,”izteicās Arnolds.

Tāpat aktieris iesaistījās runās par Netflix, kurš Kannās ieņem galveno tēmu sarunās. Tiem, kas nezin, īsumā – pēc tradīcijas, filmas, kas piedalās Kannu kinofestivālā, tiek protams arī demonstrētas Francijas kino teātros. Netflix savu filmu Okja sākumā pat neplānoja to demonstrēt Francijā – neskaitot savu platformu, ierobežoti vien Lielbritānijā, ASV un plašākā spektrā Dienvid Korejā. Kā rezultātā, tika pieņemts, officiāli, likums ka festivālā piedalās tās filmas, kuras tiks ieplānotas Francijas kino ekrāniem, bet Netflix tika izraidīts no festivāla. Pati filma nopelnīja ļoti siltas simpātijas no kritiķiem.

“Viņi ir šausminoša kompānija un viņi paveikuši pārdabisku darbu. Viņi ir fantasti un viņi sapurināja būri ar studijām un tas ir labi. Jaunas idejas un veidi kā parādīt filmas ir labi. Mums izklaidētājiem, tas ir veids kā tu vari sevi parādīt.”

Švarcenegers arī izteicas par iespējamo sadarbību ar Netflix nākotnē.

Dīvānu kritiķi

 1. Pasarg dievs, viņi grasās “atjaunināt” visas vecās filmas.

 2. Tas saucās radošā krīze. Terminators - tā jau ir tradīcija, katru reizi viņu rebūtot.
  Twins - cik zinu, ilgi jau gāja runa par sīkvelu, bet ka manu prāt nevajadzīgs sīkvels:

  1. Daudzi pat nezin iespējams par šādas filmas eksistenci un līdz ar to sīkvels viņiem varētu šķist svešs. Pie tam, labi, atšķīrīgi dvīņi, tas ir ticami, taču kā viņi šeit izskaidros mēlnādaino - ķipa bioloģiskā veiksme, jo orģinālā vispār nespīdēja mēlnādains papucis, kas skaidri pat bija rezams vienā no scēnām.
  2. Tikko pamanīju rupju kļūdu rakstā XD

  Konanu jau mēģināja restartēt pāris gadus atpakaļ, bet tas bija kaut kas no 300 un Zaka Snaidera ārlaulības dēls, ar mutācijām, ar izoperētām smadzenēm.

 3. Prakse, protams, rāda ko citu, taču tā pat Konans šķiet kā vienīgā sērija no kuras varētu kaut kas sanākt, jo tā uzbūve neizceļas ar sarežģītību. Paņem vienu muskuļu kalnu, kurš risina visas savas problēmas ar brutalitāti, un gatavs.

Turpini sarunu animeforums.lv

Dalībnieki