Steam Awards laureāti. Sekiro: Shadows Die Twice – gada spēle

Valve apkopojot prēmijas Steam balsošanas rezultātus ir nosaukusi tās uzvarētājus dažādās nominācijās, kuras pavisam bija astoņas. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad izvēlēties varēja tikai no aizgājušā gada jaunumiem, savukārt iepriekš varēja izvēlēties no visām pieejamajām spēlēm.

Par gada spēli kļuva Sekiro: Shadows Die Twice, neskatoties uz galveno konkurentu Resident Evil 2 remeiku. Citi nominanti bija Star Wars Jedi: Fallen Order, Destiny 2 un Devil May Cry 5.  Nomināciju kategoriju un to uzvarētāji:

 • Gada Spēle – Sekiro: Shadows Die Twice
 • Gada VR-spēle – Beat Saber
 • Pats inovatīvākais spēles process – My Friend Pedro
 • Izcilākais sižets – A Plague Tale: Innocence
 • Labākais vizuālais noformējums – GRIS
 • Labākā spēle draugu kompānijā – DayZ
 • Vissarežģītākā spēle – Mortal Kombat 11
 • Visilgtspējīgākā spēle – Grand Theft Auto V

Steam Awards spēles un ne tikai pašlaik ir pieejamas par garšīgām cenām “Steam Winter Sale” ietvaros.

Dīvānu kritiķi

 1. 2019 gada spēles, kuras biju nopircis ir Sekiro, DMC5, Code Vein, Resident evil 2 RE, Mordhau, Remnant from the ashes, un Destiny 2 biju uzspēlējis takā man viņš bija for free tikai 4 stundas, Beat Saber gribēju pamēģināt + noprikti oculus rift, bet sapratu, ka negribu pārāk tērēties vrbt uz citu gadu pārlikšu.

  Sekrio= nospēlēju 12h jam… neesmu dark souls lielais fans, bet šad tad bija laiki, kad iefanoju pa mazliet, mana atzīme viņai 8/10.

  Resident evil 2 RE= nospēlēju 10h tas, ko es visu mūžu mīlēju horror/action ar izdzīvošanas elementiem tur sk lieku 9/10

  DMC5= 11 h nospēlēju, jam tur man jau laicīgi bija noprikts ps4/ps3 līdzīga pults un izbaudiju arī 9/10, žēl, ka visu atceros, labprāt izietu vēlreiz.

  Mordhau= vēl joprojāam iegeimoju ik palaikam, tāda rēcīga nepabeigta bagaina spēle 7/10.

  Destiny 2= vrbt kādreiz, kad vēl bija battle.netā likās varēšu pāriet no World of warcraft uz viņu un iegrūst +1000 stundas, bet diemžēl nē jo pēdējā laikā daudz, ko gribu un ko es gribu? nav nejausmas 6/10.

  Ā vēl bija Code Vein=23 h, bet netika lkm awardos, bet spēlē iegāja arī tīri labi 8/10, būtu 7/10 ja nebūtu iefanojis ik palaikam par tokyo ghoul/god eater animēm.

  Remnant From the ashes= šodien vai rīt tikai uzsākšu pirmo startu, zinu, ka spēlei jau varu likti 7/10, bet jūtu, ka būs beigās 9/10.

Turpini sarunu animeforums.lv

Dalībnieki