Rotaļlietu stāsts 4 veiksmes stāsts – karote par 15 dolāriem.

Rotaļlietu stāsts 4, lai arī sākumā tika sagaidīts negatīvi, taču beigās nopelnīja labas un pat lieliskas atsauksmes gan no kritiķiem, gan no skatītājiem pasaulē nopelnot virs 770 miljoniem dollāriem.

Tomēr būsim godīgi – par godu šādām filmām nesaražot dāžadas rotaļlietas, lai vecāki tos sapirktu bērniem, ir grēks. Disnejs, protams, to saprotot izlaida filmas galveno varoni “Forky” jeb Forkijs, kuru pēc filmas sižeta uztaisīja Bonija no dakš-karotes, pielipinot actiņas, saldējuma kociņu un tīrāmo birsti. Nav grūti iedomāties, cik šāds rotaļu draugs dabā izmaksātu, taču Disnejs šim brīnumam vidēji cenu uzlika 15 dollārus.

Protams, bērniņi labprāt saņemtu šādu rotaļļlietu, taču vecāki kaut kā nav  sajūsmā par šādu cenu, sakot, ka bērni pat labprātāk paši uzstaisītu šādu draugu. Rezonansi izsaucis tieši viens no Forkija komplektiem, kas pašam ļauj viņu salikt, kurš Lielbritānijā maksā 12.95 £.

No Twittera: “Esmu noraizējies par to, ka Disnejs pārdod Forkiju kā plastmasas rotaļlietu, kad tā burtiski ir dakš-karote ar “googly” acīm un cauruļu tīrāmā rokas.”

Cits piemetināja: “Es dievinu, ka viņi pārdod rotaļlietu no Rotaļlietu stāsts 4 par 15 zaļajiem, kad tu pats vari burtiski to uzstaisīt.”  Un citi vairums komentāru ir līdzīgā gaisotnē.

Citi norādīja ļoti būtisku lietu, ka filmā Forkijs kā personāž simbolizē vērtību tām lietām, ko mēs paši radam un veidojam. Kāds Twitteri sacīja: “Es domāju, ka šī ir pati skumīgākā lieta, ka Disnejs pārdod Forkiju, kad filmas doma bija cik Bonijai ir svarīgi parādīt savu iztēli veidojot viņai svarīgākās atmiņas.”

Komentāri no Twitter

Pašlaik vairums tiešām ir neizpratnē par šo “rotaļļlietu” un gaida no Disneja paskaidrojumus, kurus tas vēl nav sniedzis.

Notable Replies

1. What can I say… capitalism…

Continue the discussion animeforums.lv

Participants