#24 D6.lv podkāsts – UniCon Cafe

Gada pirmajā podkāstā runājam par UniCon Cafe un mūsu pieredzi tajā!

UniCon Cafe ir bārs/kafejnīca, kas uzsācis savu darbību 2015. gadā un atrodas Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 58. Tās aizsākumi meklējami UniCon Latvia, kas organizē moderno izklaides interešu konvencijas. Kafejnīca ir saglabājusi šo konvenciju mērķauditoriju un piedāvā dažādus ‘geek’ tematikas dzērienus un izklaides iespējas kā galda spēles, video spēles un komiksus.

Podkāsts

Atsauces

Visdrīzāk lielākā galda spēļu izvēle kāda vien ir kādā Rīgas kafejnīcā. Ne pārāk dārgs un interesants dzērienu klāsts ar bagātām bezalkoholiskajām un alkoholiskajām izvēlēm. Telpu izskats nav labākais, mēbeļu klāsts ir raibs un tās ir jūtami nolietotas.

@Menestrels

Unicon Cafe ir plaši zināma atpūtas vieta cosplay, anime un manga cienītāju vidū. Patīkami, ka tur ir iespējams gan labi pavadīt laiku draugu lokā, spēlējot galda un video spēles, tāpat var nākt vienatnē, lai palasītu kādu grāmatu vai komiksu. Dzērienu izvēle ir plaša, vienīgi nav nekādas ēdienkartes. Kopumā vieta ir omulīga, silti iesaku!

@haachikooo

Ja līdz šim bija vienmēr dzirdēšana, ka kaut kur aizjūrās ir tādi “geek bāri” kur var pulcēties, pasēdēt, iedzert, parunāt utt., tad tagad tas ir beidzot Latvijā. Vietā kur ik viens dīvainu interešu, noslieču vai citas izpausmes, vairums gadījumos, cilvēks jutīsies kā mājās. Galda spēles, anime, komiksi, videospēles un ne tikai, atmofēriskas telpas ar tādiem pašiem fantastiskiem cilvēkiem un tādu pašu kūciņu un tematiskie vakari. Dzērienu klāsts liks pat pieredzējušākajiem alkašiem un atturīgajiem mazliet apmulst! Vieta, kas katru reizi vilina tevi atpakaļ!

@Kadiljaks
Aptuveni šāds dārgumu skapis sagaida ikvienu, kas vēlēsies uzspēlēt galda spēli.

Dīvānu kritiķi

 1. Piekrītu par lietotajiem dīvāniem, lai gan viņi ir mīksti, apsēžoties tu iegrimsti un esi par zemu, lai ērti pārskatītu galdu. Dizainā noteikti ir vajadzīgi uzlabojumi. Nav viena noteikta stila, krēsli arī jūk ārā.

  Gribētos, lai apkalpojošais personāls būtu darba formās/kosplejā. Un ar to es nedomāju kā maid cafe, bet kaut kas no steam punk vai popkultūras iederētos lieliski.

  Dzērienu klāsts ir labs un var pasūtīt savu kokteili, ja viņu dzērienu kartē to neredzi.

  Bārmeņi/nes ir laipni un smaidīgi. Apkalpo salīdzinoši ātri un ar norēķiniem arī nav problēmu.

  Pasākumi tiek rīkoti diezgan bieži, lai gan, kas un kā viņos notiek nezinu, pats esmu bijis tikai uz vienu. Un tur sajūta bija kā sardelei bundžā, jo cilvēku ir daudz un vietas maz.

  6/10 :unicorn:

 2. Man prieks, ka podkāstu noklausījies! :D

 3. Tā ir galvenā šāda vakara pieredze. Papildus tajā var notikt maza viktorīna un, ja veicas, pieejams kāds jauns tematiskais kokteilis.

 4. Nu man tās piespraudes gana neinteresē, lai es tādā piedalītos. Jā varētu vinnēt kokčas par brīvu - cita runa. :sweat_smile::ok_hand:

 5. Noklausījos - bija jauks podkāsts. :+1:
  Būtu nice arī dzirdēt par citām geek tipa kafejnīcām/bāriem.

 6. Tikko noklausījos podkāstu, un teikšu, ka esmu iepriecināts, ka nealkaholiskie dzērieni ir pietiekami daudz, jo neesmu vēl pilngadīgs un diezvai dzertu alkoholu pat ja būtu.

  Vai UniCon Cafe ir atvērts Sestdienās un Svētdienās?
  Viņu fb lapā ir teikts, ka atvērts 2:00 PM - 11:00 PM, bet nav teikts kurās dienās.
  Jo ja būs atvērts Sestdien 16.03 vai Svētdien 17.03 Es varētu piekāpt.

 7. Unicon atklāšanā es arī nebiju vēl pilngadīgs, bet es tur dzēru. :D

 8. Unicon Cafe strādā katru dienu, tur tikai atšķiras laiks līdz cikiem. :3

 9. Oki, varbūt aiziešu intereses pēc kad būšu Rīgā. ^^

 10. varam visi aiziet svētdien, pēc Tauriņu mājas :3

 11. Man arī bija tāda ideja, tāpēc arī interesējos par to Cafe~

 12. nu re, izklausās jau pēc plāna :D

Turpini sarunu animeforums.lv

Dalībnieki