Pirmais gaidāmās Aijin filmas video

Šis pirmais 30 sekunžu reklāmas video Ajin kino adaptācijai. Pati filma gaidāma 2017. gada 30. Septembrī.

Ajin ir 2012. gadā aizsākusies mangas sērija, kura vēl nav beigusies un tiek publicēta. Sērija arī ir saņēmusi 2 anime sezonas un 3 anime filmas, kurās apvienoti seriāla notikumi.

Ajin visums ir ļoti līdzīgs mūsējam, tikai ar vienu atšķirību. Tajā šķietami nejauši piedzims ar īpašu spēju un tiek saukti par Ajin. Tiem piemīt nemirstība no ievainojumiem. Neatkarīgi no ievainojuma smaguma, viņi reģenerēs savu ķermeni.

Par filmas direktoru kļuvis Katsuhiro Motohira. Atšķirībā no oriģinālā stāsta, filmā galvenais varonis Kei nav skolnieks. Šajā stāsta interpretācijā Kei ir attēlots kā interns medicīnas iestādē, sekojoši viņam ir stipri pāri 20 gadiem.

Ņemot vērā, ka oriģinālais stāsts neizceļas ar īpaši ērmīgiem varoņu dizainiem un specefektiem. Šī filma varētu būt visai skatāma mangas adaptācija.

Dīvānu kritiķi

  1. Protams, video montāža jau laba. Tos kadrus kurus sanāk saķert izkatās jau labi. Anime neesmu vēl skatījies, vien plānos tas ir. Taču tas nav brīnums. Visas anime, veiksmīgākās, agru vai vēlu tiek ekranizētas uzrietošās saules zemē.

  2. Gaidu filmu, bet jācer, ka šis viņa darbs būs labāks par pārējiem, citādi būšu vīlies!

Turpini sarunu animeforums.lv

Dalībnieki