Persona 5 un DMC5 personāži RPG mobilajās spēlēs no SEGA

SEGA paziņojusi par diviem kolaborācijas projektiem mobīlo spēļu ietvaros, kas priekš šīs platformas ir diezgan skaļš pasākums.

Nosacīti bezmaksas RPG mobilajā spēlē Kyoutou Kotoba RPG: Kotodaman no 5. līdz 28. martam visi spēlētāji pabeidzot dāžadus uzdevumus savā īpašumā var iegūt piektā ranka Morganu no Persona 5 un veicot tālākos uzdevumus no attīstīt līdz sestajam rankam. Kā pretinieki būs: Kamosida, Kanesiro, Niidzima un Goro Aketi. SEGA arī dod mājienu par dvīņu Karolīnas un Justīnas parādīšanos noteiktā spēles etapā un kā pašā Persona 5, arī šeit šie bosi atšķirsies ar īpašu grūtības pakāpi.

Savukārt mobilā RPG Shin Megami Tensai: Liberation Dx2 savulaik jau piedzīvoja sadarbību ar Bayonetta, tagad viņā parādīsies Devil May Cry 5 personāži jau 14 martā. Trio – Dante, Nero un V,  ņems dalību savā personīgajā sižetā, par kuru tiešā veidā atbild Capcom.
DMC5 feat Shin-Megami-Tensa
Tikmēr visi spēlētāji var ņemt dalību speciālā akcijā un atkarībā no “retvītiem” Twitter un Facebook “patīk”, visi tiks atbilstoši apdāvināti, ieskaitot četrzvaigžņu Dante. Taču tie, kas ieies spēlē no 7. līdz 13. martam dabūs kādu īpašāku dāvanu.
Taču pats DMC 5 iznāk jau šī gada 8 martā uz Xbox One, PC, un PS4

Sākt apspriešanu animeforums.lv