Netflix un 21 Studio Ghibli meistardarbs

Tie kuri jau lieto vai seko līdzi Netflix jaunumiem, iespējams, jau dzirdējuši šos brīnišķīgos jaunumus. Savukārt pārējiem tas var kalpot kā papildus stimuls abonēt šo jauko straumēšanas platformu vai vienkārši noskatīties legāli, ja vēl neesat do izdarījuši.

Sākot ar šī gada 1. februāri pakāpeniski parādīsies 21 animācijas filma no Japāņu animācijas studijas Ghibli, kuras darbi ir tikuši pie daudziem cienījamiem apbalvojumiem. Visi šie darbi būs pieejami tikpat kā visā pasaulē, izņemot ASV, Kanādu un Japānu, un tikšot izplatītas sadarbībā ar Wild Bunch International, kas ir daļa no kompānijas vēlmes un centieniem palielināt savu labāko animācijas filmu bibliotēku.

Milzīgais filmu katalogs tikšot dublēts 20 valodās, savukārt subtitri būšos 28 valodās, ļaujot faniem Eiropā, Vidējos Austrumos, Āfrikā, Latīņamerikā izbaudīt izslavēto un daudzkārt apbalvoto klasiku.

Studijas Ghibli producents Tošio Suzuki saka:” Šajās dienās un laikā, ir daudzi lieliski veidi kā filma var sasniegt savu skatītāju. Mēs ieklausījāmies mūsu fanos un pieņēmām galīgu lēmumu par mūsu filmu kataloga straumēšanu. Mēs ceram, ka cilvēki visā pasaulē atklās Studijas Ghibli pasauli caur šo pieredzi.”

Arī Vincents Maraval, Wild Bunch International izpilddirektors apgalvo, ka šī ir visvērtīgākā un uzticīgākā sadarbība 20 gados, ka Netflix komanda spēdama saprast Ghibli filosofiju un to cienīt, spēja mūs pārliecināt par savu mīlestību un enerģiju, radot labāko risinājumu šo darbu virzīšanai.

Pirmizrāžu datumi un tajos gaidāmās animācijas filmas:

 • 1. februāris, 2020:
  • Castle in the Sky (1986), My Neighbor Totoro (1988), Kiki’s Delivery Service (1989), Only Yesterday (1991), Porco Rosso (1992), Ocean Waves (1993), Tales from Earthsea (2006)
 • 1. marts, 2020:
  • Nausicaä of the Valley of the Wind (1984), Princess Mononoke (1997), My Neighbors the Yamadas (1999), Spirited Away (2001), The Cat Returns (2002), Arrietty (2010), The Tale of The Princess Kaguya (2013)
 • 1. aprīlis, 2020:
  • Pom Poko (1994), Whisper of the Heart (1995), Howl’s Moving Castle (2004), Ponyo on the Cliff by the Sea (2008), From Up on Poppy Hill (2011), The Wind Rises (2013), When Marnie Was There (2014)

Dīvānu kritiķi

 1. Avatar for Jua Jua says:

  Cerams ka vismaz subtitri būs latviski :D bet maza iespēja :D

 2. Es dzirdēju, ka var daudz vairāk skatīties, ja ar vpn nomainīt reģionu uz Japānu. Nez vai tā ir taisnība, jo man nav Netflix :sweat_smile:

 3. Avatar for Jua Jua says:

  Kanādā itkā ir vissvairāk ko skatīties, bet katrā valstī ir savi liegumi, piemēram Bada spēles tu nevienā valstī nenoskatīsies visas daļas uzreiz ir jāslēguļojas pa valtīm ja gribi visu noskatīties :D

 4. Laikam ar savu vpn nevar izdzīvot :D

 5. man šeit Īrijaa galīgi nepatīk Netflix, jā tam ir savi special (Witcher ir iemesls kpc piekļuvu tam) , bet anime klāsts ir trūcīgs un nekas cits mani personīgi tur neinteresē.

  • Ā, plus, dizains ir super neparocīgs (vai tur vnk ir mazs klāsts…) - nav iespēja meklēt(?!)
  • Saprast, ka spiežot uz 2. sezonu Tevi atmet uz 1. arī liekas dīvaini!
  • tur ir Saiki K., bet nejau visas epizodes, bet kaut kādas atlasītās - vilšanās!

Turpini sarunu animeforums.lv

Dalībnieki