Netflix grasās ekranizēt Witcher sēriju

Witcher on Netflix

Netflix sācis darbu pie poļu autora Andreja Sapkovska “Ragaņa” grāmatu sērijas.

Ragaņa (Wiedźmin) grāmatu sērija sastāv no astoņām novelēm un stāstu krājuma, kā arī uz šo sēriju balstās vairākas ļoti augsti atzītas datorspēles kā “The Witcher 3: Wild Hunt”. Galvenā personāža lomu sērijā ieņem raganis Rīvijas Geralds. Šajā pasaulē ragaņi ir ar maģiju, alķīmiju un fizisko apmācību apveltīti briesmoņu mednieki.

Ekranizāciju producēs Sēns Daniels /The Mummy franchise, Ben-Hur, The Expanse/ un Džeisons Brauns /The Expanse/ kopā ar Tomeku Baginski  un Jareku Savko no poļu kompānijas Platige Image.

Pats grāmatu autors Andrejs Sapkovsksis (Andrzej Sapkowski) ir sajūsmā par gaidāmo adaptāciju un to, ka tā paliks uzticīga viņa 30 gadu laikā sarakstītajiem stāstiem. Sapkovsksis piedalīsies izstrādes procesā kā kreatīvais konsultants.

 

 


Avoti: http://platige.com/en/page/839-The_Witcher_Saga_On_Netflix%20

Dīvānu kritiķi

  1. Metrosexual fruitcake Gary. :smiley:

  2. Savulaik sapkovskijs palaida garām 40t naudas fūru. Tagad nu ir iespēja. Varēs attainot visu pareizību, ko nav spējuši paveikt CDPR.

    Ja godīgi - Netflix pēdējā gada laikā, kopš sekoju vismaz, ir pamatīgi uzaudzējuši savu producēšanas masu. Tik nopietni, ka šos nobanoju Kannu kino festivālā, jo Netflix sākumā filmu grasījās radīt savā servisā un tikai pēc tam Itālijas kino, nevis otrādi.

  3. Lasīju, vai klausījos, ka Tomass Baginskis, visu trīs spēļu intro cinematic režisors un režisors Cyberpunk 2077 treilerim arī būs iesaistīts šajā projektā un viņam būs tas gods režisēt vismaz vienu sēriju katrā sezonā.

  4. |f it is true - let’s the world crush.

  5. Tieši tā, es to neiekļāvu raksti, bet varbūt vajadzēja.

Turpini sarunu animeforums.lv

Dalībnieki