Marvel kinovisuma ceturtā fāze

Aizvadītajā nedēļas nogalē, Sandjego, norisinājās Comic-Con, kura ietvaros tika prezentēta “Marvel Cinematic Universe” jeb MCU ceturtā fāze. Protams, tuvākajās dienās uzpeldēja daudz citu nianšu. Tāpēc visu pēc kārtas!

Ceturtajā fāzē neskaitot filmas ietilpst arī seriāli, kuri būs ekskluzīvi pieejami “strīmošanas” servisā Disney Plus. Ja agrāk Daredevil vai Agents of S.H.I.E.L.D. bije netieši saistīti ar filmām, tad tagad šie seriāli vistiešākajā veidā būs saistīti ar filmām un to notikumiem.

Ceturtās fāze sāksies 2020. gada maijā un noslēgsies 2021. gada novembrī iekļaujot sevī filmas – The Eternals, Shang Chi, Doctors Strange otro filmu, BlackWidow, Thor: Love and Thunder un seriālus – Wanda Vision, Loki, What If…?, Hawkeye, The Falcon and the Winter Soldier.
Tāpat kļuva zināms par daudziem citiem projektiem, par kuriem baumas klīda sen, kā Blade un Fantastic Four sēriju restartiem. Taču izskatīsim sākumā fāzē iekļautās filmas un pēc tam seriālus.

Black Widow – 1. maijs, 2020

Filma būs pirmā ceturtajā fāzē. Tās kadri esot pat rādīti prezentācijas laikā. Filmas darbība norisinās starp Endgame un Civil War notikumiem. Kā otrās galvenās lomas aktrise būs Florense Pughta (Midsommar), kura attēlos Jeļenu Belovoju, kura esot nākamā kandidāte uz Melnās Atraitnes titulu. Viņas skolotāju Alekseju spēlēs Deivids Harbors (Hellboy, Stranger Sthings).
Filmas galvenā ļaundare būs Melīna Vostokova zināma kā Dzelzs Lēdija. Viņu nospēlēs Reičela Weizs, zināma pēc Mūmijas. Tāpat parādīšoties Taskmaster, kurs ir Melnās Atraitnes antogonists.

The Eternals – 6.novemris, 2020

Šī savukārt bija pirmā filma par kuru paziņoja prezentācijā. Filma ir ļoti svarīga dēļ MCU mitoloģijas paplašināšanas. Eternals jeb Mūžīgie tika radīti pirms miljoniem gadu, kas citu planētu pārstāvji veica eksperimentus ar senajiem cilvēkiem, kā rezultātā tie ieguva dažādas neticamas spējas. Šie sāka aizsargāt zemi no dažādām likstām, tikmēr citi šāda tipa būtnes taču saukti par Deviantiem mīlēja visu postīt. Lai komiksos runa iet par vairākiem padsmitiem Mūžīgājiem filmā ies runa par ievērojamākajiem – Sersi un Ikaris.

Komiksos, Tanos bija viens no Mūžīgajiem ar Deviantu gēniem. Viņa violetā āda bija līdzīga kā Deviantiem,žīgajie baidījās, ka viņš ir nāves vēstnieks, kas vēlāk pierādījās. Visnotaļ, iespējams, ka mēs varētu ieraudzīt Tanosa stāstu.
Pēc mīta Mūžīgos radīja Celestials, viens no viņiem jau uzpeldēja “Guardians of the Galaxy Vol. 2” – Ego galvenais ļaundaris, kurš varēja pārveidot planētas. Tākā iespējams viņš arī varētu uzrasties. Tāpat Celestiali radīja veidola mainošos Skrullus kuri parādījās iekš Captain Marvel.

Par filmu staigāja baumas jau labu laiku, tajā piedalīsies Andželina Džolija, Selma Hajaka, Ričards Madens, Braeins Tairijs Henrijs, Kumails Nanjiani un Laurens Ridlofs, Dons Lī.

Šī filma ļaus tiem, kas nekad nav bijuši pārstāvēti filmās, šajā gadījumā superheroņiem, būt pārstāvētiem. Es mīlu savu daudzveidīgo ģimeni.

Selma Hajeka

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings – 12. februāris, 2021

Pirmo reizi šis varonis parādījās 1973 gadā Spacial Marvel Edition #15. Komiksā stāsts ir par Šang-Čī, ķīnas izcelsmes un dzīvojošu Amerikā dažādu cīņas veidu meistaru.
Galveno lomu izpildīs Simu Liu (Kim’s Convience), zināms, ka piedalīsies filmā Awkwafina un Mandarīna lomu, kurš daļēji parādījās “Iron Man 3” izpildīs Tony Chiu-Wai Leung .

Doctor Strange in the Multiverse of Madness – 7. maijs, 2021

Nākamo Daktera filmu režisēs iepriekšējās filmas režisors Skots Deriksons. Filma negaidīti pārsteidza ar savu topošu atmosfēru, jo tā sekos komiksa pēdās, miksējot gotiku ar šausmām. Režisors minēja, ka Doktors Strendžs kopā ar Scarlet Witch nonākšot pašās postošākajās un tumšākajās vietās. Savukārt seriāls Wanda Vision demonstrēs kā viņa nonāca pie Strendža.

Thor: Love and Thunder – 5. novemris, 2021

Taika Vaititi sevi labi parādījā iepriekšējā filmā, tāpēc darbu viņš turpinās arī pie nākamās filmas.
Filmā atgriezīsies Natālija Portmane, kura atveidos Džeinu Fosteri, kura pēc dotās informācijas pacels Tora ieroci un kļūs par Tora sieviešu versiju. Tāpat atpakaļ būs Tesa Tompsone, kura atveido Valkīriju un būs pirmā netradicionālās orientācijas supervarone, kura meklē jauno Asgardas karalieni. Pats Hemsvorts Tora lomā arī būšot.

Tagad pienācis seriālu laiks, kuri solās iznākt jau līdz 2020. gada beigām.

The Falcon and the Winter Soldier – 2020. gada rudens

Eksistēja pieņēmums, ka seriāls stāstīs par notikumiem pēc Endgame. Lai arī tas netika tieši apstiprināts, tomēr Entonijs Maki jev Falcon izgāja uz scēnas ar Kapteiņa Amerikas vairogu un tad ar savu video uzrunu sveica Barons Zemo jeb Daniels Bruhls no Civil War. Sebastjans Stans, tāpat atgriezīsies pie Ziemas Kareivja lomas.

Wanda Vision – 2021. gada pavasaris

Viens no mistiskākajiem projektiem, pacik seriāla darbība noris pēc Endgame, kas nozīmē, ka ne visi personāži varētu būt savās vietās. Pie savām galvenājām lomām tomēr agriezīsies Elizabete Olsena un Pouls Betanijs. Pie tam filmā parādīsies Teijona Parris, kura nospēlēs jau pieaugušu meiteni no Captain Marvel.

Loki – 2021. gada pavasaris

Cik zināms, Loki nomira, taču Endgame ietvaros izdzīvoja pa savam, kuru mēs arī ieraudzīsim seriālā un viņš joprojām būs ļaundaris kurš negrib brāļoties un ienīst savu brāli. Praktiski ieraudzīsim sākotnējo versiju nevis labestīgāku versiju pēc Avenger pirmās filmas.

What if…? – 2021. gada vasara

Pirmais animācijas šovs Marvel kino visumā. Šajā seriālā izskatīs alternatīvās versijas notikumiem no filmām. Daudzi aktieri atgriezīšoties pie savām vecajām lomām.

Hawkeye – 2021. gada rudens

Seriāls veltīts Vanagacim, viņa ronina klejojumiem starp Infinity War un Endgame. Un to, kā viņš nodot savu prasmi un meistarību jaunajai māceklei.

Tālākie plāni…?

Šie ir visi tie projekti kuri iekļauti ceturtajā fāzē, kā pats Marvel Studios vadītājs Kevins Feige pateica, ka šie projekti tika ilgi plānoti un nobīdes neesot paredzētas, tomēr šādas tādas var gadīties. Taču prezentācijas ietvaros tika apstiprināts Blade sērijas restarts un apstiprināti daudzi citi projekti.

Par Blade sērijas restartu runas gāja jau sen – gadus vairākus. Pirmā filma, par vampīru mednieku ar Vesliju Snaipsu galvenajā lomā, iznāca 1998. gadā un iemantoja vēl divus turpinājumus.

Jaunās filmas galvenais varonis būs Galvenais lomas izpildītājs būs Mahershala Ali, kurš iznāca uz skatuves zem lieliem aplausiem, demonstrējot Blade beisbola cepuri. Aktieris pēdējos gados ir bieži parādījies – Moonlight, Green Book, Alita: Battle Angel un True Detective. Tāpat jau paspējis ieskaņot lomu Spider-Man: Into the Spider-Verse kā Prowler. Un bija pirmajā sezonā Luke Cage.

Tika apstiprināti turpinājumi filmām Black Panther un Captain Marvel. Tāpat bija paziņots, ka sākušies pirmie izstrādes darbi pie Fantastic Four (kurš piederēja Fox un visas reizes praktiski izgāzās) un X-Men. Zināms mazliet vairāks par Guardians of the Galaxy nākamo filmu.
Kā apstiprināja pats Džeims Guns, ka pie filmas ķeršoties tikai pēc Suicide Squad filmas pabeigšanas, kas ir sērijas restarts.


Filmas notikumi norisināsies uzreiz pēc Thor: Love and Thunder notikumiem. Iespējams filma plānojas ap 2022. gadu, kurā Disney ir trīs iezīmēti projekti.

Gluži arī nekas nav zināms par nākamo Zirnekļacilvēku, kurš tehniski joprojām pieder Sony. Taču viss sākot no Blade visdrīzāk tiks iekļauti piektajā fāzē.

Notable Replies

 1. Yeeep. Par to ar biha raksts. Tomer tad vins bins ja tikai ka kandidats…

 2. Es info neesmu normāli pētījis, bet tā arī kārtīgi nezinu kas ar Spiderman notiek. Vai ir ārā vai vēl notiek pārrunas vai kas. It kā manu video par to kāpēc būtu ok, ja Zirneklis būtu ārā no MCU vai ka ir ārā, bet tai pašā laikā neesmu manījis info, kas konkrēti minējis ka pa tiešām ir ārā no MCU.

  Bet papildus Disney+ seriāli nesen tika paziņoti.

  p.s. Ms. Marvel ir par pakistāniešu meiteni ar kaut kādām spējām, kura pārņem to titulu, jo īstā Ms. Marvel pārtop par Captain Marvel.

  Ir arī baumas vai kas par A-Force filmu. It kā Avengers kas sastāv no sievietēm.
  Captain Marvel, She-Hulk, Dazzler, Queen Medusa, Singularity. - šāda komanda ir komiksos.
  Kā filma būtu ok, bet kā nākošā Avengers filma? idk, Tur vajag zināmākus varoņus, laigan CM un SH ir jau zināmi tautai.
  Varbūt ar tad supervarones tiktu ņemtas no jau esošajām mcu filmām, jo vienā komentā minēts ka end game filmas beigās tur bija baigā grupiņa ar supervaronēm.

 3. hE! Kas to būtu domājis…

 4. Ja godigi izskatas ta meh…

  Savukart ir paraditi kadri no wandaVision un falcon and winter soldier.

  Nuuu VandaWision pagaidam apstiprina vienu teoriju.

 5. Pašlaik neskaitās. Bet cik ir lasīts, tad baumo, ka ir doma to visu pasākumu apvienot. Kā nekā daži mutanti jau ir parādījušies iekš MCU.

  Bet kopumā jā - negaidīti, ka tomēr projekts ir dzīvs.

Continue the discussion animeforums.lv

Participants