Maikls Bejs režisēs Dora the Explorer

dora the explorer

Paramount pēc ilgas domāšanas nosprieda – kino ekranizācijai par Dora the Explorer būt.

Scenārists-režisors Niks Stollers aiz kura pleciem stāv The Muppets And Neighbors un Yes Man, ir piesaistīts scenārija tapšanā, savukārt filmu režisēs Maikls Bejs (Transformers; TMNT) un viņa studijas Platinium Dunes partneri Andrjūs Forms (Andrew Form) un Brads Fullers (Brad Fuller). 

Stollers piedalījies arī krietni pieaugušākajos projektos, Get Him to the Greek un Neighbors, parādot sevi kā daudzpusēju un jebkuram vecumam piemērotu scenāristu.

Projekta sākums meklējams no Paramount jaunās nodaļas Paramount Players Division. Projekts aizsākās 2015. gadā, scenārists bija Toms Vīlers (Puss in Boots) un producents Mērija Parenta.

Lai arī projekts atrodas slepenībā, protams, sīkāka informācija ir zināma. Pati Dora nebūs septiņus gadus veca, bet būs pusaudze kura pārcēlusies uz dzīvi pie sava brālēna Diego. Pirmizrādes datums nav zināms, taču Paramount vēlas trāpīt 2019. gadā.

Dora The Explorer ir telekanāla Nickelodeon bērnu multfilmu seriāls, kurš ēterā turējās no 2000 – 2017 gadam ar 172 epizodēm. Galvenā varone bija latīņ-amerikāņu izcelsmes meitene Dora kura kopā ar savu pērtiķi Bootsu risināja dāžadas mīklas un “karoja” ar zaglīgo lapsu Sviperi [Swiper]. Multfilma ieguva milzīgu popularitāti un radīja lērumu tematisko atribūtu, sākot no Lego beidzot ar teatrālajiem uzvedumiem un dažādiem interneta jokiem.

Protams negribas sarūgtināt Paramount, taču YouTube kanāls CollegeHumor pirms pieciem gadiem, jau paspēja šo to demonstrēt.

Dīvānu kritiķi

  1. I’d explore her.

Turpini sarunu animeforums.lv

Dalībnieki