LEGO, iespējams, nopludinājusi “Avengers: Endgame” sižeta detaļas

Līdz pašai filmai “Avengers: Endgame” vēl divi mēneši ir jāpagaida, tikmēr internetā jau mutoļu dažādas fanu teorijas un “nopludinājumi”.  Taču šoreiz šī informācija ir interesanta ar to, ka jau vēsturski bijušas reizes, kad dēļ LEGO ir izpeldējusi informācija kura beigās bijusi visnotaļ patiesa vai vismaz tuvu patiesībai vai netiešā veidā devusi pavedienus neatklājot galveno sižeta līniju. Uzsveru – informācija nav apstiprināta nevienā instancē.

Pastāv iespēja, ka LEGO jaunā kolekcija ir mazliet nopludinājusi diezgan svarīgas lietas no gaidāmās filmas, iekļaujot cīņu starp Tanosu un Atriebējiem.  Cīņas vieta ir attainota Atriebēju bāzē, kas varētu liecināt par to, ka Tanos mierīgi nesēdēs un negaidīs kādu atnākam. Savukārt otrs “nopludinājums” iespējami demonstrē jaunus pavedienus saistībā ar Tonija Stārka stāstu un to, kā tas varētu beigties Marvel filmā.

Reddit lietotājs “u/SpiderJaz” bija publicējis bildes ar LEGO kastes attēliem.  Pirmajā bildē var novērot, ka cīņas darbība noris Atriebēju bāzē. Komplektā ietilpst Kapteini Marvel, Dzelzs Cilvēks, Halks un Skudru Cilvēks. Pie tam vairums no šiem personāžiem jau iepriekš bija parādījušies citā LEGO komplektā, kas deva mājienu par ceļošanu laikā.

Thanos VS Avengers at home base

Neskaitot, ka var redzēt Nebulu, Dzelzs Cilvēku, Halku, Tanosu un Kapteini Marvel, zīmīgākā detaļa ir āmurs Tanosa rokās un tas ir dīvaini, ņemot vērā Tanosa spēku.  Šeit ir pa lielam divi varianti – Tanosam vajag jaunu ieroci, jo “Bezgalības Cimds” ticis sabojāts vai otrs – LEGO izklaidējas šādā veidā.

Otrajā bildē redzama Tonija Stārka bruņojuma zāle un bruņu variācijas. Var manīt viņa uzticamo “Dum-E”, kurš arī paspīdējis citā LEGO komplektā. Tāpat fonā ir manāmi arī citi “personāži”, kas atgādina “Outrider’us”. Viņu vienīgā parādīšanās bija cīņā pie Vakandas, kas iespējams varētu likt domāt, ka Endgame viņi tiktu iesaistīti kā papildspēki.

Arī nesenajā Funko Pop informācijas noplūde pastiprināja baumas par to, ka varoņi atgriezīsies savos jaunajos “Kvanta visuma kostīmos”.  Bildē var manīt sākotnējo Avengers sastāvu kopā ar Tanosu, Skudru Cilvēku, Nebulu, War Machine un Kapteini Marvel. Neskatoties uz šaubīgo bildes kvalitāti, var raudzīt, ka Tonijam ir pilnībā cits kostīms. Citu personāžu kostīmus grūti saprast, taču  Halka un Skudru Cilvēka kostīmi līdzīgi Starka kostīmiņam.

Vēl reiz uzsveru, baumas un atkal baumas, kuras rodas uz dažāda izmēra “faktiem” un nekur nav rakstīts, ka tieši tā notiks. Taču skaidrs viens, ka Avengers:  Endgame būs, cerams, grandioza desmitgades noslēguma filma. Filma jau iznāk 26. aprīlī.

Sākt apspriešanu animeforums.lv