Konami atgriež Contra kino variantā

Contra_Video gameStudijām joprojām īsti netiek talanta, lai uzstaisītu labu filmu, pēc video spēles motīviem, tomēr ne viss vēl ir zaudēts. 80-to gadu šaušanas video spēle Contra grasās atgriezties filmas un TV šova formātā.

Oriģinālā spēle Contra iznāca tālajā 1987. gadā uz arkādes automātiem, pirms pārcēlās dzīvot uz daudzajām konsolēm un datoriem. Pati spēle ir no žanra “run and gun” jeb “skrien un šauj”. Kopš tā laika spēle piedzīvojusi daudzus turpinājumus un reankarnācijas, no kurām jaunākā ir mobīlā spēle Contra: Return, kas iznāca Ķīnā pāris gadus atpakaļ.

Contra izstrādātāji Konami par topošo projektu izsakās šādi:

“Iekš Konami, mēs savu intelektuālo īpašumu izmantojam ne tikai spēļu veidošanai, bet arī jaunu izklaižu formātu izveidei visiem cilvēkiem pasaulē. Šī projekta štābs būs Pekina, Ķīna un sadarbosies ar Starlight Films, kā arī daudziem citiem, lai veidotu filmas.”

Par TV adaptāciju ir samērā mazs zināms, taču jau agrāk iekšējie avoti no Ķīnas ziņoja par filmu. Galvenie tēli palikšot Bills Rizers un Lancs Bīns, savukārt sižets iekļauj gan jaunus personāžus, gan jaunas Ķīnas lokācijas. Filma apvienošot Japānas un Rietumu versijas elementus. Esošais sižets izskatoties šādi:

1988, milzīgs meteorīts nokrīt uz nepadzīvotas salas Dienvidķīnas jūrā. Čens Kjuangs un Lī Žijongs dodas to izpētīt, taču atgriežas tukšā. 29. gadus vēlāk, Čens sūta desantniekus Billu un Lancu, lai neitralizētu ļauno Red Falcon organizāciju, bet beigās kopējiem spēkiem stājas pretī dažādiem pretiniekiem.

Pateicoties, labi pieņemtajam animācijas seriālam Castlevania no Netflix, daudzi TV šovi pēc video spēļu motīviem atrodas izstrādes procesā. Viens šāds projekts ir pēc Witcher, kurš būšot tuvāk savam pirmavotam – grāmatām, bet Džonija Deppa filmu kompānija strādā pie sērijām balsoties uz daudzspēlētāju tiešsaistes spēles motīviem Secret World.

Tikmēr var pamieloties uz fana veidotu filmas ieskatu, kurš iedvesmu tā vien šķiet ir ņēmis no citas nostaļģiju filmas The Expendables.

Dīvānu kritiķi

  1. Bezkaunīga spēlēšana uz tautas nostaļģiju. :grin:

Turpini sarunu animeforums.lv

Dalībnieki