Kodžima izskaidroja, kāpēc izģērba Normanu Ridusu

Hideo Kojima_Tribeca games festivalFestivālā Tribeca Games, “mazslavenais” spēļu dizaineris Hideo Kodžima /Hideo Kojima/ sarunā ar žurnālistu Džeffu Keijli /Geoff Keighley/ pastāstīja par savu topošo spēli Death Stranding. Galvenokārt izstāstīja, kāpēc pirmajā treilerī Normans Rīdus /Norman Reedus/ ir pazaudējis savu apģērbu.

Pēc Kodžimas vārdiem, savu galveno varoni viņš jau no paša sākuma esot saskatījis Rīdusā. Spēles gaitā, Rīdusa personāža izskats stipri mainīsies pateicoties kostīmiem, frizūrai un ekipējumam, tāpēc spēļu dizaineris uzstāja uz to, lai aktieris pirmajā treilerī būtu redzams kails. Viņš vēlējās, lai personāžu ieraudzītu bez ārienes modifikācijām un vēlāk novērtētu to, cik stipri mainīsies varonis. Protams nav skaidrs kā šīs izmaiņas domātas – iespēja brīvi mainīt izskatu vai tomēr pēc sižeta izskats mainīsies. Tomēr sižeta esamību spēle Kodžima apstiprināja. Kas attiecās uz izstrādes procesu, pēc Kodžimas vārdiem, spēle sevi neslikti demonstrē uz PS4.

Iedomāsimies, ka Normana varonis nokļūt Ņujorkā – tas ir tikai piemērs un ar Ņujorku nav nekādas saistības. Mēs cenšamies noskaidrot, vai tas ko mēs cenšamiem attēlot ar Decima dzini, tiešām izskātās pēc Ņujorkas, vai ar mērogiem viss ir kārtībā un cik organiski visi tur jūtās. Pieņemsim, personāžs dodas uz tikšanos itāļu restorānā. Ko viņš tur ēdīs? Visas šīs detaļas mēs esam jau apdomājuši un apstiprinājuši.

Hideo Kodžima

Piereizes Hideo-san izskaidroja tādu uzmanību uz to, kas būs uz galdiem un ēdienkartē. Reiz viņš izdzirdēja skaidrojumu, ka viens no Super Mario Bros. personāžiem elpo caur ādu, tāpēc apģērbs viņam nav nepieciešams. Tas lika Hideo aizdomāties par citiem spēles aspektiem.
Es vēlējos uzzināt, kāpēc Bouzers nolaupa princesi un kāpēc šīs pavisam nezināmais Mario cenšas viņu izglābt. Un kāpēc mēs visu laiku kāpjam virsū sēnēm?
Hideo Kodžima

Pacik spēļu bloks šajā gadā pirmo reizi atvērās Tribekas kino festivāla ietvaros, Hideo Kodžima nevarēja nepadalīties ar savu mīlestību pret kino. Tā bērnībā viņš pirms iešanas uz skolu mīlēja skatīties “Taksistu” jeb “Taxi Driver” un ilgi trennējās iepretī spogulim norunāt pazīstamo Roberta De Niro monologu. De Niro joprojām ir Hideo mīļākais aktieris un pat galvas saite Solidam Sneikam no Metal Gear Solid ir noskatīta no “Briežu mednieka” – Deer Hunter.

Dīvānu kritiķi

  1. Godīgi sakot, viņa kailums treilerī bija viens no maniem mazākajiem jautājumiem.

  2. Laikam daudziem tas rupeja, ja jau vins izstastika.

  3. Šobrīd šķiet visas sulīgās spēles detaļas tiek slēptas, lai saglabāta noslēpumainības gaisotni.

  4. No otras puses tas arī pareizi - nevis sabaro ar solījumiem un skaistiem attēliem un rezultātā sanāks čuš. Lai gan domājam tuvāk relīzei sāks parādīties daudz interesantas lietas.

Turpini sarunu animeforums.lv

Dalībnieki