Into the Forest of Fireflies’ Light

Movie / Drama, Romance, Shoujo, Supernatural

Apraksts:
Sešgadīgā Hotaru katru vasaru apciemo savu onkuli citā pilsētā. Viņai radās vēlme doties kalnā, jo viņu ieintriģēja pasaka par kalna dievu, taču viņa apmaldās mežā. Izmisusi pēc palīdzības, viņu atrod meža garu vārdā Gin. Viņam ir maska. Viņš pastāsta meitenei, ka viņa nedrīkst pieskarties viņam, jo savādāk viņš izgaisīs. Viņš palīdzēja izkļūt meitenei ārā no meža. No tā momenta meitene viņu apciemo katru vasaru un drīz vien Hotaru un Gin kļūst par tuviem draugiem un ar laiku parādās romantiskas jūtas.

Sižets: 9/10
Filma bija diezgan īsa, bet ļoti konkrēta. Nebija lieku ainu. Viss stāsts koncentrējās uz šiem diviem tēliem un pamatā vairāk tēlu šajā stāstā nebija, bet mēs ļoti veikmsmīgi spējam radīt iespaidu gan par Gin, gan par Hotaru ikdienu, dzīves uztveri, pārdzīvojumiem un savstarpējām attiecībām. Ļoti bija interesanti skatīties. Jau no paša sākuma nojautu stāstam beigas, taču pat tas netraucēja man izbaudīt šo tēlu savstarpējo attiecību attīstību un problēmu risināšanu. Varu teikt, ka diezgan veiksmīgi pastāstīts stāsts tik īsā laika periodā.

Animācija: 8/10
Kopumā animācija bija laba, bet neizcēlās ar super-milzīgajiem efektiem, jo vienkārši stāstā tas nebija, manuprāt, nepiecešams. Varbūt varēja, jā, akcentēt garus un mikstiskās būtnes biedējošākas, bet iespējams, tas arī nebija stāstam nepieciešams, jo vēstījums, manuprāt, bija ka ne visas šīs būtnes ir ļaunas kā cilvēki domā.

Lasīt pilno versiju AnimeForums.lv