Rets “Harija Pottera” prīkvels ticis nozagts

Harija PotteraDž. K. Roulinga, Harija Potera autore un Rietummidlendas Policija, Anglijā, vēršas pie sērijas pielūdzējiem pēc palīdzības atrast nozagtu manuskriptu. Tajā lasāms īss stāsts par Džeimsa Pottera, Harija tēvs, un viņa drauga Sīriusa Bleka piedzīvojumiem, kur viņi mūk no policistiem un vietējās autoritātes saka, ka bēgļi aizmukuši uz slotām.

2008. gadā Roulinga pašrozīgi uzrakstīja stāstu, aptuveni 800 vārdu apjomā, uz A5 izmēra pastkartes. Rokrasts tika pārdots par 25000 mārciņu labdarības izsolē. Saskaņā ar ziņojumu, tas pazudis kopā ar dārglietām no kādas Birminghemas dzīvojamās mājas starp 13. un 24. aprīli.

Rietummidlendas Policija vērsās Twitter’ī, kad saprata, ka viņi var izmantot plašo fanu bāzi, lai atrastu zagli. “Vienīgie cilvēki kuri nopirks šo unikālo gabalu ir patiesi Harija Pottera fani. Mēs aicinām ikvienu, kurš redzējis vai kuram ir ticis piedāvāts nopirkt šo lietu, vērsties policijā.”: izmeklēšanas virsnieks Pauls Džonsijs stāstīja NBC ziņām.

Roulinga tāpat palūdza saviem faniem, ja kādam piedāvā šādu pirkumu, lai to nepērk.

Dīvānu kritiķi

  1. Interesanti zaglis ielauzās mājā, lai tiktu pie dārglietām vai arī Harija Potera manuskripta un paņēma dārglietas, lai tikai novērsu aizdomas?

  2. Ja pēdējais variants - tad nav izdevies. Domāju drīzāk zaglis bija lietas pazinējs un tāpēc arī paņēma un dārglietas pa ceļam paķēra, vai arī viņš gribēja palasīt.

  3. Tagad melnajā tirgū blakus nierēm un ieročiem parādīsies arī viens manuskripts. :smiley:

  4. Un viss prikvela sizhets ietilpa viena teikuma un tapat to nacas atklat lai saktu izmekleshanu. LOL

    Diezvai tas bus darkneta. :frowning: I2P ir maksimali nomiris un Tor ir vismar devis pedejo dzivibas signalu pusgadu atpakal.

  5. Tas stāsts ir publiski pieejams.

Turpini sarunu animeforums.lv

Dalībnieki