Elsword Online!

Par spēli:
Elsword tika izdota 27. decembrī, 2007. gadā. Tā ir 3D MMORPG, hack and slash tipa spēle. Tās gaitā ir iespējams savu varoni padarīt stiprāku, sadabūjot jaunas mantas, kā arī vest savu varoni noteiktā ceļā, izvēloties jums interesējošu klasi, kas jums dos jaunus skillus.

Elsword pasaule:

Elsword pasaule vienā vārdā tiek saukta par Elrios, kurā notika El explosion, kura rezultātā pa visu pasauli izbira El kristāli, no kuriem tika izveidoti jauni ciemati:

Ruben: Spēlētāju starta pilsētiņa, kur ir vairāk pamācīs spēles pamatus. Dabas stilā
Elder: Otrā pilsētiņa, kur jau sāk stāstīt vairāk par stāstu. Vairāk uz kingdom stilu. Šajā pilsētiņā var dabūt pirmo class advancement savam varonim.
Bethma: Trešā pilsētiņa, tuksneša stilā.
Altera: Ceturtā pilsētiņa, robotu stilā. Pilsētiņa, kurā dzīvojas kāmjveidīgi iedzīvotāji, kuri ir ļoti labi tehnoloģiju ziņā. Šeit sākas otrā class advancement daļa savam varonim, kas tiek turpināts Feitā, kur tas arī tiek pabeigts.
Feita: Piektā pilsētiņa. Īsti nesaprotu par ko šī pilsētiņa ir, bet kā esmu sapratis, tas ir vairāk ar forbidden magic, kur dzīvojas gari, kas ir apsēduši ieročus un pretiniekus.
Velder: Sestā pilsētiņa. Šeit spēle paliek grūtāka. Pilsētiņa ir kingdom stilā, ar samērā grūtiem līmeņiem un bossiem.
Hamel: Septītā pilsētiņa. Šī ir viena no skaistākajām pilsētām, jo viss ir eleganti. Šajās zonas beigās tu cīnies ar vienu no varoņa brāļiem, kas ir apsēsts. Šajā pilsētā dzīvo El Goddess, kas tika nozagta.
Sander: Astotā pilsētiņa. Vēl viena tuksneša stila zona, kura, manuprāt, ir visgarlaicīgākā no visām.
Lanox: Devītā pilsētiņa. Šis ir vairāk uz apokalipses stilu, jo tas ir tuvu pie vulkāna, tādēļ tur viss ir diezgan izpostīts.
Elysion: Neesmu spēlējis kad šī pilsētiņa iznāca, bet kā sapratu, šī pilsētiņa ir pilnībā citā dimensijā, kur tehnoloģija ir daudz attīstītāka.

Katrā pilsētā ir noteikts daudzums pazemes, kurus spēlētājiem ir jāiziet, lai progresētu uz nākamo pilsētu. Katrā pilsētā ir slepenās pazemes, kuras ir pieejamas no 65. līmeņa un ir daudz grūtākās par parastajām pazemēm.

Lasi pilno versiju AnimeForums.lv