Drifters – Japanimācijas apskats

Drifters

TV / Action, Adventure, Comedy, Historical, Samurai, Fantasy, Seinen

Japanimācijas sižets:

Samurajs, kuru sauc Tojohisa Shimazu /Shimazu Toyohisa/ pēkšņi tiek ievilkts koridorā ar neskaitāmām durvīm, kamēr ir smagi savainots savā pasaulē pēc lielas kaujas. Tur viņu sagaida mistisks vīrietis, kurš viņu transportē uz citu pasauli, kur viņš tiek izglābts un satiek citas slavenas personības no dažādiem laika periodiem. Šie ceļotāji tiek saukti par Drifteriem, un viņu mērķis ir apturēt Melno Karali un viņa armiju!

Sižets: 6/10
Šīs japanimācijas sižets ir diezgan jauks, nav nekas īpašs, jo japanimācijas ar kara motīviem jau ir bijušas iepriekš. Šajā japanimācijā var labi redzēt, ka ir izvēlētas klasiskās demi-cilvēku rases, kuras visi jau pārzina, kā arī tām visām piemīt ierastās īpašības. Cīņas ir labi izvēlētas un neviena no tām nav bezjēdzīga, katrai no tām ir lielāka loma tālākajos japanimācijas notikumos, ko bieži nevar sastap citās japanimācijās.

Personāži: 4/10
Lielākā daļa personāžu ir ar savu raksturu un spējām, diemžēl, dažu personāži ir neveiksmīgi izveidoti vai pavisam lieki gan varoņu, gan ļaundaru pusē. Ļoti nepatika daži personāži un kā tie ietekmē notikumus šajā japanimācijā. Vēl viena problēma, ar ko es sastapos, kamēr skatījos ir tas, ka gandrīz visi galvenie varoņi dažreiz kļūs ļoti absurdi un kaitinoši bez iemesla, kas neiederās šīs japanimācijas vidē.

Animācija: 5/10
Lielākoties animācija bija laba, bet personāžu emocijas tika slikti attēlotas viņu sejā, tomēr tika izmantoti citi paņēmieni, kā attēlot personāžu emocijas, viens no tiem ļoti veiksmīgi izcēla viņu nodomus, kur viņi plānoja kaujas un shēmas. Tomēr man ļoti nepatika tas, kā tiek parādīta galveno varoņu neapmierinātības izrādīšana un ākstīšanās. Tas neiderējās šajā japanimācijā un izskatījās nevietā.

Mūzika: 4/10
Opening un Ending dziesmas bija labi piemērotas, tomēr pašas japanimācijas gaitā mūziku īsti nejuta. Pat tad, kad tā skanēja, tā neradīja nepieciešamo atmosfēru.

Gala rezultāts: 5/10
Šī japanimācija ir maksimāli viduvēja, tai ir savi plusi un savi mīnusi. Manuprāt, ja daži personāži tiktu aizvietoti vai izņemti, tad japanimācija būtu stipri patīkamāka. Gandrīz vidēji izpildīja animācijas un mūzikas aspektu, bet ja labāk apvienotu jau izdevušos animācijas paņēmienus ar mūziku, tad rezultāts būtu ievērojami labāks. Noteikti patiks cilvēkiem, kuriem tuvāks ir “Action” un “Gore”, jo šeit tā noteikti ir pietiekami, cīņas ir pietiekoši interesantas, bet ne aizraujošas. Tiem, kam šie žanri patīk, bet “Action” un “Gore” nav tik svarīgi, labāk skatīties Arslan Senki.

Apskata apspriešana pieejama AnimeForums.lv