Chicken Run turpinājums aizlidos pie Netflix

Plastelīna animācijas filma Chicken Run (Vistu dumpis) savulaik guva milzīgus panākums un pēc 20 gadiem iegūs turpinājumu. Animācijas filmu veidos oriģināla autori Aardman Animation un tikšot izlaists uz Netflix platformas, filmēšanas darbi sāksies 2021. gadā.

“Mēs esam sajūsmināti paziņot, ka 20. gadadienā, mēs esam atraduši perfektu stāstu”: saka Peters Lords, Aardman līdzdibinātājs un kreatīvais direktors. “Netflix ir ideāls radošais partneris šim projektam arī: viņi svin filmas veidošanu, kas nozīmē, ka mēs varam veidot filmu tādu kādu mēs vēlamies.”

“Mājpuntu ziņas: precīzi 20 gadus atpakaļ tika izlaists oriģināls, mēs varam apstirpināt, ka Chicken Run turpinājums iznāks iekš Netflix!! Režisē @aardman, sagaidāms, ka filmēšana sāksies nākamajā gadā! Oliski!” Netflix paziņoja Twitter’ī.

Chicken Run tika izlaists 2000. gadā, kas vēstīja stāstu par Džindžeru un Rokiju, kuri nolēma bēgt no Tvīdiju fermas uzzinot, ka vistas drīz pārtaps par pīrāgiem. Filmu režisēja Aardman dibinātāji Pīters Lords un Niks Parks, un joprojām saglabā titulu, kā pakadru animācija, kas visvairāk nopēlnījusi jebkad, sasniedzot vairāk nekā 225 miljonus ASV dolāru pa visu pasauli.
Savukārt turpinājums arī sekos abu personāžu notikumiem, kad viņi dzīvo laimīgi ar visām pārējām vistām. Un piedzimstot viņu meitai viņi uzzina, ka dzimtenē vistām atkal draud briesmas.

“Visai cāļu sugai draud jauni un briesmīgi draudi,” dzīvespriecīgi aprakstīja Aardman Animations. “Džindžerei un viņas komandai, pat ja tas nozīmē apdraudēt viņu grūti izcīnīto brīvību – šoreiz viņi ielaužas!”
Lords paliks kā izpildproducents pie Chicken Run 2, kamērs Parks – kurš arī ir radījis Wallace and Gromit and Shoun the Sheep – būs konsultējošā loma.

Share

Dīvānu kritiķi

  1. Es pa savam gaidu turpinājumu. Nezinu, nostaļģijas vadīts vai citu iemeslu, tomēr plastelīna animācija mūsdienās ir sava veida nozaudēta relikvija.

  2. Gaidīsim. Cik nu atceros bija laba filma. Lai gan šai sērijai īsti neprasījās turpinājums.

  3. Faktiski par turpinājumu, cik atceros, baumas jau klīst turpat 10 gadus, mazāk vai vairāk. Tomēr galvenā problēma bija, ka vairums tomēr nevēlas dot naudzu uz leļļu animāciju, tā faktora dēļ, ka bieži vien tā neatmaksājas.

    Tas pats Kubo - pa savam bija fantastisks, tomēr izgāzās finansiāli kā veca sēta. Tākā - pa savam pārdzīvoju, jo viņu Early Man bija labs animācijā, tomēr sižetiski slikts - izgāzās. Aitiņš šons 2 - neesmu redzējis, grūti teikt, bet pirmā filma bija ļoti laba, tomēr ņemot vērā ienēmumus un iepriekšējo filmu izmaksas - izgāzās. Tāpēc šāda animācija nav perspektīvs ieguldījums…

    Un jā pa savam turpinājums ar neprasījās. Galvenais ir jācer!

Turpini sarunu animeforums.lv

Dalībnieki