Blade of the Immortal reklāmas demonstrē kaujas un drāmu

Warner Brothers piektdien sākuši straumēt divas jaunas reklāmas spēlfilmai, pēc Hiroaki Samuras /Hiroaki Samura/ “neo perioda drāmas” mangas motīviem Blade of the Immortal. Viens treileris ir vairāk drāmas novirziena, savukārt otrs ir asa sižeta virzienā.

Pirmā video reklāma prezentē galvenā varoņa Manji zobenu kaujas prasmes kā arī citas kaujas scēnes.

https://www.youtube.com/watch?v=bY6zM4G-XJk

Savukārt otrā reklāma parāda galveno sieviešu personāžu Rin, kura saka, ka nevēlas, lai Manji mirst. Abi video satur galvenā skaņdarba daļu Live to Die Another Day ~Sonzai Shōmei~ jeb Live to Die Another Day ~Proof of Existence~ dziedātāja Miyavi izpildījumā.

https://www.youtube.com/watch?v=9UHnRVvtdDI

Filmas pirmizrāde būs 29. aprīlī, Japānā, kurš sakritīs tieši ar Japānas Zelta nedēļas brīvdienu sākumu, kā arī tiks izrādīts Kannu Filmu Festivālā, kurš norisināsies no 17-28 maijam.

Orģināldarbs stāsta par Manji, nolādētu roninu ar nemirstīgu ķermeni, atriebības piedzīvojumiem būdams par Rin miesassargu, kura savukārt ir nozvērējusies atriebties grupai cilvēku, kura nogalinājusi viņas vecākus.

Filmas galvenie aktieri ir Takuja Kimura /Takuya Kimura/ kura balss sastopama Howl’s Moving Castle un Redline, savukārt pazīstamākā loma ir no spēlfilmas Space Battleship Yamato. Un galvenās sieviešu lomas izpildītāja ir Hana Sugasaki – savu balsi atdevusi anime When Marnie Was There un atveidojusi lomas spēlfilmās Humanoid Monster Bem un Tsukuroi Tatsu Hito. Viņa atveido divus personāžus – Rin Asano un Manji māsu Machi. Filmas režisors ir Takaši Mike /Takashi Miike/ – Crows, Yatterman, Ichi the Killer u.c..

Dīvānu kritiķi

  1. Ja vien es būtu lasījis mangu…

  2. Piekritu komiks normāls +rep

Turpini sarunu animeforums.lv

Dalībnieki