Berserk pirmā novele par jaunu personāžu

Officiālā Berserk mājaslapa apstiprināja adaptāciju noveles veidā. Noveles nosaukums būs Berserk: Honō Ryū no Kishi jeb Berserk: The Flame Dragon Knight un koncentrēsies uz orģinālu stāstu par personāžu Grunbletu /Grunbeld/, redzams bildē zemāk. Grāmata sagaidāma 23. jūnijā.

Grunbeld

Jaunumu kārtā, tika arī atklāta mangas 39. krājuma grāmatas vāks, kura startēs tajā pašā datumā.

Berserk_39 vol

Noveles autors ir Makoto Fukami kurš rakstījis kompizīcijas jaunajām Berserk sērijām, kas iznāca pagājušajā gadā, kā arī rakstījis scenāriju Psycho-pass televīzijas anime sērijām un filmām, un Resident Evil: Vendetta filmai. Kā arī zināms pēc noveļu sērijas Young Gun Carnival. Savukārt noveles ilustrators ir mangas autors Kentaro Miura /Kentarou Miura/.

Berserk manga startēja tālajā 1989. gadā. Amerikāņu komiksu izdevniecība Dark Horse, to sāka publicēt 2003. gadā, kopsumā pārdodot 1.2 miljons eksemplāru. Uz 2015. gadu, kopsumā manga bija sasniegusi aptuveni 35 miljons kopiju pa visu pasauli.

Dīvānu kritiķi

  1. Mazliet negaidīti, ņemot vērā, ka Berserk sērija balstās lielā mērā uz savu vizuālo sastāvdaļu. Grāmatā ir pagrūtāk attēlot mošķus.

  2. Nu principā, piekritīšu… taču atkal, esmu lasījis grāmatas kurās autors ir bijis spējīgs dot tik labu vizualizāciju caur vārdiem, ka viegli bija iztēloties notikumus, personas utt.

    Lai gan iespējams, mana dzīvā iztēle šeit ir vainīga…

Turpini sarunu animeforums.lv

Dalībnieki