Akame ga Kill

Šajā japanimācijā tiek pastāstīts par Revolucionārās Armijas slepkavu grupu Night Raid, šis grupējums šajā laika periodā sastāv no 7 cilvēkiem ar nelielām izmaiņām dažos laika momentos. Viņu galvenais mērķis ir apturēt Impērijas šībrīža korumpēto premjerministru, kura mantrausība un varaskāre ir novedusi Impēriju līdz nabadzībai, nesaskaņām un iznīcībai.

Šī slepkavu grupējuma jaunākais biedrs ir Tatsumi, naivs zēns no nomaļa ciema, kurš devās ceļojumā, lai palīdzētu savam nabadzības pakļautajam ciemam. Stāsts seko līdzi tam, kā viņš cīnās pret Impēriju un sastopas ar spēcīgiem ieročiem, pretinieku slepkavām, kā arī morāles šķēršļiem.

Sižets: 4/10
Diemžēl, ar visu to, ka šīs japanimācijas sākumā varēja likties, ka sižets tiešām būs lielisks un aizraujošs, tā nu galīgi nebija taisnība. Veidotāji ir paņēmuši un izveidojuši kaut ko svaigu, bet tomēr nošāvuši greizi izpildījumā. Šī japanimācija kļūst diezgan paredzama pēc pirmā svarīgā notikuma, kas liek liecināt par to, ka līdz galam nebija izplānots kā saglabāt skatītājos spriedzi. Kā arī stāsta beigas tiek sasteigtas tik ļoti, ka ar tādu ātrumu šī varēja būt japanimācija ar 12 epizodēm.

 

PILNO VERSIJU LASĪT ANIMEFORUMS.LV