Agent King – jauna animācija no Netflix

Netflix ir pasūtījuši  komēdijas animācijas seriālu pieaugušajiem zem nosaukuma “Agent King”, par pašu Elvisu Presliju. Paziņojums par animāciju notika Karaļa 42. gadadienā jeb  16. augustā “Elvisa nedēļas” ietvaros – ik gada pasākums, kas veltīts viņa filmām, mūzikai un mantojumam.

Agent King

Par animācijas seriālu atbildēs Priscilla Preslija, Elvisa sieva, Džons Edijs, Sony Pictures Animation, Sony Pictures Television and Authentic Brands Group.

Seriāls stāstīs par Elvisu, pašsaprotami, un kā viņš tiek ierauts slepenajā valdības spiegu programmā, lai cīnītos pret spēkiem, kas apdraud valsti kuru viņš mīl, tai pat laikā kavējot Rock’n’Roll Karaļa pienākumus.

Preslija un Eddijs būs izpild-producenti kopā ar Džeimiju Salteru no Authentic Brands Group. Maiks Arnolds (Archer) būs galvenais producents, scenārists un izpild-producents. Savukārt, leģendārais dizaineris, Džons Varvatos, strādās pie Elvisa garderobes un būs kā konsultējošais producents.

“Jau kopš jaunības gadiem, Elvis sapņoja būt par supervaroni kurš apkaro noziedzību un glābj pasauli – Aģents Karalis to ļaus viņam izdarīt,” saka bijusī Preslija sieva. “Es un mans radošais kolēģis Džons Edijs esam sajūsmā strādāt kopā ar Netflix un Sony Animation pie šī fantastiskā projekta un paradīt pasaulei to Elvisu, kuru tā nav redzējusi.”

Avots: Deadline

Sākt apspriešanu animeforums.lv