PETA protestē pret Nintendo govs slaukšanas mini spēli

Dzīvnieku aizsardzības biedrība PETA, savā officiālajā Facebook lapā publicēja vēstules bildi, kurā tiek kritizēta Nintendo 1-2-Switch Milk mini spēli uz 30. martu. Grupa jau iepriekš pievērsusi uzmanību Nintendo īpašumam kā Super Mario 3D Land un parodējusi Pokemonu kaujas, norādot ar pirkstu uz McDonald’s ātro ēdināšanu.

Vēstulē no biedrības prezidentes Ingrīdas Nevkrīkas /Ingrid Newkirk/ teikts, ka mini spēlē ir izņemts viss reālisms un lūdz kompāniju to ieviest.

 

Nintendo savulaik noreaģēja uz Pokemonu kompāniju, norādot ka flash spēle bijusi liekulīga.

1-2-Switch ietver kopumā šādas spēles: Baby, Wizard, Telephone, Soda, Shaver, Runway, Liar Dice, Sword Fight, Joy-Con Rotation, Quick Draw, Milk, Beach Flag, Eating Contest, Count Balls, Shinken Shiraha-tori (zobens ķeršana ar plikām rokām), Ping Pong, Safe Cracker, Copy Dance.

 

Dīvānu kritiķi

  1. Ja Nintendo iekļautu spēlē pieprasītos skaņu efektus, domāju viņi saņemtu visai daudz kritikas par draņķīgo spēles skaņu. :grin:

  2. PETA vēlās lai nintendo uztaisa govju slaukšanas simulatoru…? xD

  3. PETA vispar ir netiri slepkavas un vinus vajadzetu aizklapet ciet. Cilveki mostaties nonemat folija cepurites tur vini slepkavo dzivniekus, kuriem ieprieks bija ari labas dzives. Vini runa vienu dara citu!!!

Turpini sarunu animeforums.lv

Dalībnieki