5 animes, ko skatīties Valentīndienā!

Valentīndiena pasaulē ir plaši zināma diena, kurā svinam mīlestību. Vārdam “mīlestība” ir vairākas nozīmes, tā var būt gan romantiska, gan ģimeniska, gan draudzīga. Katram no mums ir kāds, kuru mīlam, vai tā ir otra pusīte, draugi, vecāki, vai mājdzīvnieks. Tā pat Valentīndiena ir vēl viena diena, kad varam skatīties anime! Šeit būs 5 romantiskas animes, ko skatīties 14.februārī!

5. Toradora!

Šī nebūs tipiskā romantiskā anime, kur mīlestība ir no pirmā acu skatiena! Stāsts ir par to kā ilgojoties pēc kāda cita, tu palaid garām to, kas tev ir acu priekšā.

4. Clannad

Clannad ir viena no tām animēm, par kuru mēs visi esam dzirdējuši vai jau redzējuši. Tā ir viegla un romantiska anime, bet tai pat laikā nežēlīga un patiesi dramatiska.

3. Ore Monogatari!!

Ore Monogatari!! ir anime, kas stāsta par cilvēku iekšējo skaistumu. Takeo Gouda vizuāli izskatās milzīgs un biedējošs, bet viņam ir patiešām skaista personība. Šis ir viņa stāsts par mīlestību.

2. Kimi ni Todoke

Pretpoli pievelkas. Divi galvenie varoņi, Sawako, no kuras baidās visi viņas klases biedri, viņas izskata dēļ un jaukais Shouta, kurš viņai iemāca atvērties un parādīt pasaulei, kāda Sawako patiesībā ir.

1. Kimi no Na wa

Kimi no Na wa ir netikai vizuāli skaista anime, bet arī pats sižets stāsta par ļoti skaistu mīlestību, kas liks tev smieties un raudāt.Stāsts ir par puisi un meiteni, kas satiekas visai dīvainā veidā.

Nav pareiza vai nepareiza veida, kā izrādīt savu mīlestību pret otru. Valentīndienas burvīgums slēpjas tajā, ka tā ļauj palutināt sevi un sev tuvākos. Šī diena ir tikai vēl viens atgādinājums, ka mīlestība ir skaista un to vajag svinēt!

Share

Dīvānu kritiķi

  1. Es vēl pieliktu 3D Kanojo. Mans mīļākais anime

Turpini sarunu animeforums.lv

Dalībnieki